Історія

Дошкільний навчальний заклад Великоком’ятівський ЗДО "Сонечко" комбінованого типу комунальної власності заснований в 1982 році.

Розташований у затишному куточку нашого села за адресою с.В.Ком’яти, вул Лесі Українки 3а, приваблює всіх своєю чарівністю, величезними ялинками та стрункими берізками.

Розпочато будівництво в 1980 році за сприяння голови радгоспу ім.Ватутіна Смага А.О. Проектна потужність садочку - 7 вікових груп на 160 місць із стаціонарними спальнями. Однак ДНЗ почав свою роботу із функціонування 3 грух, інші 4 групи відкривалися поступово.
Через великі черги дітей в ДНЗ було відкрито і 8-му "навісну групу" на балконі садка.

Відкривала дошкільний навчальний заклад завідуюча Копча Н.А.

Разом з нею прийшли працювати в дитячий садок-новобудову: Тесличко Г.А., Марко А.З., Кутнич М.І., Сайко Г.І., Ембер М.Ю., Добра Ю.Ю., Мадяр Г.Ю., Козуб М.М., Онисько О.А. - які стали її надійними помічниками. Обладнали 5 групових кімнат, спальних кімнат для дітей дошкільного віку та 2 групи - для дітей раннього віку.
Далі колектив очолювала Лендєл С.М. -  з 2000 ро 2017.

З грудня 2017 року по травень 2018 року - Драгун Є.М.

З червня 2018 року  - керівником ЗДО стала Костак Н.І.

За цей період у дошкільному закладі успішно проведений районний семінар керівників.
Костак Неля Іванівна - виступала з презентаціями на теми "Сенсорний розвиток дошкільників" та "Представлення садочка" - на районному рівні.

У 2018 році було виділено кошти за ініціативи сільського голови Сніжани Попович на ремонт дошкільного закладу.
Зараз у 2021 році функціонує в ЗДО - 9 груп, з яких 7 - з  12-ти годинним перебуванням, 2 - з короткотривалим перебуванням, 1 інклюзивана група. Виховується і навчається 234 дітей віком від 2х до 6х років. Навчально-виховний процес здійснює  19 педагогічних працівників.

Наш заклад дошкільної освіти приймав участь в конкурсі "Найкращий заклад дошкільної освіти району 2021 року" - де зайняв 1 місце.