Пісня єднання!

Захід присвячено відзначенню Дня Соборності України.

Участь Великоком’ятівського ЗДО у Всеукраїнському заході.

Захід організовано за ініціативи Центру професійного розвитку педвгогічних працівників м.Львова спільно з управлінням освіти Департаменту Гуманітарної політики Львівської міської ради  за підтримки МОН України з метою виховання у дітей дошкільного віку почуття патріотизму, любові до України, збереження традицій, відродження духовності та інтересу до культурних надбань українського народу.

Осінній ярмарок

Вже котрий рік поспіль,  в закладі дошкільної освіти проходить осінній ярмарок. Свято в музичній залі розпочали вихованці середньої групи "Калинка" разом з вихователями та музкерівником. Захоплююче дійство було побудоване на народних звичаях та обрядах. Веселими піснями, запальними таночками, цікавими віршами малята вшанували невтомну працю овочеводів і хліборобів; пригадали традиційні українські страви, осінні розваги.

До ярмарку вихователі з дітьми готувалися тривалий час і дуже наполегливо. Руками батьків, дітей та вихователів було виготовлено багато різноманітних виробів з природнього матеріалу, овочів та фруктів. Кожна група представляла свої творчі наробки, які з успіхом були оцінені батьками та гостями.

Великдень

Великдень - це одне з найбільших свят у світовій історії і головне ​​у році для всіх православних християн.
Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, збагачуватися духовно, допомагати ближньому, дарувати надію і підтримувати віру в серцях на щасливе і радісне майбутнє.
Тому вже традиційно напередодні свята організували виставку української писанки «Великодня писанка».