Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Заклад дошкільної освіти знаходиться Україна, Закарпатська область, Берегівський район (Виноградівський)

90312, с. Великі Ком’яти, вул. Лесі України, №3/а

Територія закладу – загальною площею 0,53 га кв.м. повністю загороджена.

Проектна потужність – 130 дітей.

Кількість - 190 дітей.

В дошкільному закладі обладнано:

- медичний кабінет (в наявності є кварцова лампа, забезпечений медикаментами, ростомір, вага);

- харчоблок - 2 електроплити , 2 холодильники, електром’ясорубка, 2 духовки, 1 морозильна камера, витяжка - 2 шт, в достатній кількості є кухонний посуд.

- пральня - в наявності машинка-автомат - 1 шт., праска – 1 шт., стелажі для зберігання білизни , сушилки;

- 7 групових кімнат та 7 спалень (усі групи забезпечені меблями, постільною білизною, рушниками, в наявності є: магнітофони – 5 шт.,) ;

- ігрові майданчики забезпечені ігровими спорудами;
- наявність альтанок - 5 шт;

- автономна котельня на газовому опаленні;

Кожна вікова група має окремі туалетні кімнати. Ігрове середовище обладнано згідно вимог програми і забезпечує повноцінний розвиток дітей, виготовлено ігрові куточки та ігрові осередки.
Музична зала обладнана всім необхідним для розвитку і навчання всіх вікових груп:
- фортепіано;

- TV;

- Музичний програвач - 2 шт;

- Стільчики для дітей - 30 шт

- Стільці для колективу -  50 шт.

Встановлено лічильники електричної енергії, холодної води, 8 бойлерів для нагрівання води. У дошкільному закладі є необхідна кількість інвентарю, який промаркований та використовується за призначенням, постійно поповнюється, оновлюється, його кількість достатня для повноцінної роботи протягом року.

Територія дошкільного закладу має естетичний вигляд, відповідає санітарно-гігієнічним нормам, достатньо озеленена, в наявності фруктові дерева, впорядковані квітники.

Заклад дошкільної освіти Великоком’ятівський ясла - садок, Берегівського району Закарпатської області отримав від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) вагому матеріальну допомогу
для створення належних умов перебування наших вихованців  в укритті під час тривоги.
  Фонд надав: вогнегасники, дерев’яні  полиці для ємкості з водою, сидіння із піноуліуретана, ручні водяні насоси, контейнери для води, синтетичні термостійкі одіяла,  ліхтарики, повербанки набори для раннього розвитку дітей, які містять велику кількість різноманітного матеріала для дошкільнят.
  Благодійна допомога - це внесок у розвиток благоустрою закладів дошкільної освіти та відчутна підтримка учасників освітнього процесу, за що ми щиро вам вдячні!!!