Правила прийому

Порядок набору дітей

до закладу дошкільної освіти с. Великі Ком’яти

1.Порядок набору дітей до закладу дошкільної освіти

1.1.Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником впродовж календарного року.

1.2. Під час прийому дити до закладу дошкільної світи, керівник забов"язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють із Статутом закаладу дошкільної освіти, іншими документами, що регламентують його діяльність.

1.3. За дитиною зберігається місце у закладі дошкцільної освіти у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, у літній оздоровчий період ( 75 днів ).

1.4. Переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп здійснюється наприкінці оздоровчого пуреіоду (серпень).
1.5. Відрахування дитини із закладу дошкільної освіти може здівйснюватись:
- за бажанням батьків, або осіб, які їх замінюють;

- на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти цього типу;
- у разі не сплати без поважних причин батьками, або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.
1.6. Адміністрація закладу дошкільної освіти забов‘язана письмово із зазначенням причини повіжомити батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календаних днів.

1.7. Забороняється безпідставне відрахування дитини із закладу дошкільної освіти.

Для зарахування дитини до закладу дошкільнї освіти

(ясла-садок)  "Сонечко" необхідні наступні документи :

1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють.

2. Медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.

3. Довідку дільничного лікаря про епідеміологічне оточення.

4. Свідоцтво про народження дитини.