Харчування

Заклад дошкільної освіти забезпечує 4 -разове збалансоване харчування дітей, необхідне для їх нормального росту і розвитку із дотриманням натурального набору продуктів, визначениз МОЗ спільно з МОН за погодженням із Мінфіном України.

Контроль за організацією та якістю харчування, вітамінізацією страв, закладкою продуктів харчування, кулінарною обробкою, виходом страв, смаковими якостями їжі, санітарним станом харчоблоку, правильністю зберігання, дотримання термінів реалізації продуктів покладається на медичних працівників та керівника закладу дошкільної освіти.

Порядок забезпечення продуктів харчування та норми харчування в закладі дошкільної освіти встановлені законодавчими та нормативно-правовими актами України.

Про харчування

На теперішній час оплата за дитячий садок ( 1 день) становить:

• батьки - 17 грн
  • держава - 17 грн

Оплата за дитячий садок проводиться до 10 числа поточного місяця і тільки в Ощадбанках Дарницького району.

• Якщо Ви є учасником АТО,  то Ваша дитина перебуває в закладі безкоштовно (копія посвідчення)
  • Якщо Ви маєте 3-х і більше дітей віком до 18 років, то плата за дитячий садок становить 50 % (необхідно принести довідку про склад сім`ї та копії свідоцтв про народження всіх дітей).

Якщо Ваша дитина хворіє, або з інших причин не відвідує дитячий садок, Ви повинні прийти та забрати квитанцію, сплатити її в зазначений строк і принести вихователю.